MÖBLER / Bord / Salongsbord 8493489
nr 849 3489
Salongsbord
1880-tal, diameter: 95 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2013
kl 18:22:26
27/9 20:33:45